Proč aplikace TAKIMI?

Naše sbližovací aplikace TAKIMI je skvělou volbou pro ty, kteří hledají lásku, kamarády, parťáky nebo vztah.

Česká aplikace

Ryze Česká aplikace - jen v mobilu

Reální uživatelé

Jedno telefonní číslo = jedna registrace - ověření profilu - reální lidé

Anonymita

Nejsme propojeni s žádnou sociální sítí - anonymita

img

Síla oslovení

Takimi dodá tvému prvnímu oslovení výjimečnost!

Aplikace

Vybírat a prohlížet můžeš úplně ze všech profilů v okolí

Odměny

Okamžité odměny za aktivitu a doporučení

Prohlédni si naše video

Stáhni si sbližovací aplikaci Takimi

Stáhnout na Google Play Stáhnout na AppStore

Neváhej a využij sílu jednoho oslovení!

Stáhni si sbližovací aplikaci Takimi

Stáhnout na Google Play Stáhnout na AppStore

Často kladené otázky

Jak oslovit někoho, kdo mě zaujal?

Stáhni aplikaci Takimi do mobilu přes Google Play nebo App store. K úspěchu ti pomůže vyplněný vlastní profil. Čím víc informací o sobě svému protějšku poskytneš, tím větší je šance, že odpoví na tvou zprávu. Zprávu začneš psát kliknutím na růžové/modré tlačítko „Napsat zprávu“, které se ti zobrazí po rozkliknutí profilu člověka, který se ti líbí.

První oslovení je důležité. Zamysli se nad tím, co píšeš a až si budeš jistý, klikni na tlačítko Odeslat.

Patří všechny profily skutečným lidem?

Na tom si dáváme v Takimi velmi záležet. Každou registraci ověřujeme kódem zaslaným přes SMS na telefonní číslo, které je zadáno při registraci. Každý profil je spárován s jedním telefonním číslem, které už nelze změnit. Tím si prověřujeme, že ty jsi opravdu ty.

Můžu zablokovat některého uživatele?

Takimi je tu od toho, aby ti usnadnilo spojení s těmi, o které opravdu stojíš. Zablokovat jiné uživatele je možné. Blokovat můžeš pro svůj profil jak konkrétní uživatele se kterými jsi si již pár zpráv poslal, tak i konkrétní telefonní čísla. Uživatelům, kteří se zaregistrují telefonním číslem, které máš zablokované se tak nebudeš v jejich výběru ukazovat. Nastavení zablokovaných čísel a profilů můžeš spravovat po kliknutí na svůj Profil v části Blokovaní uživatelé a čísla.

Jaké osobní údaje jsou viditelné na mém profilu na Takimi?

Žádné. Na tvém profilu Takimi budou pouze ty informace, které tam doplníš. Ostatní uživatelé uvidí pouze tvoji fotku a údaje které vyplníš. Tvoje jméno, e-mail i telefonní číslo zůstanou skryty. Při registraci je vyplnit musíš, ale jsou nutné jen pro správné fungování a zabezpečení aplikace. Takimi s těmito údaji nijak dále nenakládá. Nejsme propojeni z žádnou sociální sítí - anonymita

Jaké výhody v Takimi získám?

Hned po registraci od nás dostaneš jedno oslovení zdarma (můžeš využít na "Nové oslovení" nebo "Tlačítko TEĎ"), abys mohl Takimi trošku vyzkoušet. Získej ihned BONUS 💙 Dárek za aktivitu až 99x kreditů ZDARMA (dle aktuální nabídky, která se ti zobrazí v aplikaci Takimi). (Využij na NOVÉ oslovení nebo Tlačítko TEĎ, lze i kombinovat). Stačí využít 2 placené kredity a odměna je okamžitě tvoje. 1 kredit = 1x Nové oslovení nebo 1x tlačítko TEĎ. Takimi - Česká sbližovací aplikace 💙 Nevztahuje se na kredity zdarma. Pokud doporučíš aplikaci Takimi někomu známému získáš ihned odměnu za doporučení. Stačí když doporučíjící zadá tvůj kód při registraci, který si vygeneruješ v profilu aplikace. S Takimi můžeš i soutěžit. Více info o podmínkách soutěže zde.

Kolik stojí Takimi a jak probíhají platby?

Stažení aplikace Takimi a prohlížení všech profilů je ZDARMA. Aplikace je plně funkční ihned po stažení a registraci. Nestrháváme ti žádné pravidelné poplatky (měsíční paušály) a neplatíš za žádné prémiové členství.

Jediné, za co se platí, je NOVÉ oslovení jiného uživatele (Zpětná a další vzájemná komunikace ZDARMA) nebo nové využití tlačítka TEĎ. To stojí jednorázově 29 Kč. Při nákupu kreditů v balíčku je pak od 9 Kč. Za pár korun tak dodáš svému oslovení váhu! Máš ale možnost využít zvýhodněné balíčky odměny viz: Jaké výhody v Takimi získám?.

Platba probíhá jednorázově pod hlavičkou ověřených firem GoPay, Google Pay nebo Apple Pay a je naprosto bezpečná.

Procento žen

43% členů naší sbližovací aplikace tvoří v průměru ženy

Procento můžů

57% členů naší sbližovací aplikace tvoří v průměru muži

Neváhej a využij sílu jednoho oslovení!

Stáhni si sbližovací aplikaci Takimi

Stáhnout na Google Play Stáhnout na AppStore

Buď vidět s tlačítkem TEĎ

Tlačítko TEĎ z tebe udělá hvězdu. Vystřelí tě dopředu a jsi vidět všude na prvních místech, bez ohledu na to v jaké jsi vzdálenosti. Dej o sobě vědět, co právě TEĎ hledáš!

Pomůže mi Takimi, když hledám parťáka, nikoli lásku?

Takimi nemusí hledat jen lásku, muže ti pomoci najít kamarádku na cestování nebo parťáka do posilovny... Najdi s námi, co potřebuješ právě ty! Čím víc zajímavých informací na svém profilu poskytneš, tím větší šanci máš, že někoho zaujmeš.
Přejeme Ti hodně štěstí 🍀

Neváhej a využij sílu jednoho oslovení!

Stáhni si sbližovací aplikaci Takimi

Stáhnout na Google Play Stáhnout na AppStore